Firma  JURÁŇ FASÁDY  vám nabízí své služby v oblasti veškerých sádrokartonářských prací, které lze využít v širokém spektru jak při rekonstrukci vašeho bytu, tak u novostaveb. Naše firma vám při těchto realizacích garantuje rychlost montáže, čistotu prostředí a bezkonkureční cenu za provedení. Na vaše přání zrealizujeme:

  • dělící stěny
  • předsazené stěny
  • podhledy
  • rekonstrukce podkroví

A pokud o rekonstrukci podkroví uvažujete, můžeme vám říct, že jste zvolili správně. Jak sádrokarton jako materiál, tak nás jako provádějící firmu.

Za velmi příznivou a zajímavou cenu mohou u vás na půdě vzniknout nové prostory se všemi potřebnými užitnými vlastnostmi a estetickým architektonickým řešením. Sádrokarton můžete kombinovat s trámy krovu, můžete kombinovat rovné a šikmé plochy s oblouky apod. Co se materiálů týká, pracujeme se sádrokartony Knauf a Rigips.

 

Půdní vestavby, v současnosti velmi populární a komfortní formy bydlení, patří mezi další předmět činnosti na který se firma JURÁŇ - FASÁDY specializuje.

Pro vaše potřeby je připravena zadaptovat půdní prostory, které chcete využívat pro standardní bydlení, pro provoz vaší firmy jako kancelářský prostor nebo jako učebnu či ateliér.

Jako ideální materiál pro půdní vestavbu opět sádrokarton – ideální stavební materiál pro vytvoření příček, snížení vysokých stropů, zakrytí neestetických půdních prvků stejně tak jako pro zvýšení zvukové či tepelné izolace.

Kromě kvalitní práce s kvalitními materiály vám firma JURÁŇ FASÁDY garantuje příznivé ceny, důkladnou přípravu a poradenství před samotnou realizací.